Amerikaanse Provincies Lopen Risico Van Overstroming Door Klimaatverandering

{h1}

Ongeveer 13 miljoen mensen kunnen gedwongen worden te verhuizen van laaggelegen kustgebieden als de ergste voorspellingen van klimaatverandering komen te geschieden, suggereert nieuw onderzoek.

Een recente studie onthulde dat ongeveer 13 miljoen Amerikanen in gevaar kunnen komen door de opkomende zeeën als gevolg van de klimaatverandering. De National Oceanic and Atmospheric Administration projecteert dat zeeën zouden kunnen oplopen tot 6 voet (1,8 meter) tegen 2100 in het slechtste geval, en ten minste 3 voet (0,9 m) in meer optimistische scenario's. Op basis van voorspellingen van de bevolkingsgroei in deze gebieden, zal het scenario in het slechtste geval leiden tot 13 miljoen vluchtelingen op het gebied van klimaatverandering in de continentale VS, suggereert de studie, terwijl een lagere zeespiegelstijging 4,2 miljoen mensen in de continentale VS zal verdringen.

Bijna de helft van de getroffen mensen zal in Florida wonen en onder de hoogste zeespiegelstijging kan een derde van het graafschap Miami gedwongen worden te verhuizen, suggereert de studie. Van Miami-Dade County naar San Mateo, Californië, hier is de lijst met plaatsen met het grootste risico. [Lees het hele verhaal over de klimaatveranderingvluchtelingen]

.adaptiv_netboard { width: 300px; height: 250px; } @media(min-width: 500px) { .adaptiv_netboard { width: 336px; height: 280px; } } @media(min-width: 800px) { .adaptiv_netboard { width: 580px; height: 400px; } }


Video Supplement: .




Onderzoek


Waarom Irene'S Size Belangrijk Is
Waarom Irene'S Size Belangrijk Is

Ocean'S Hidden Hidden Waves Explained
Ocean'S Hidden Hidden Waves Explained

Science Nieuws


King Tut'S Ouders Waren Neven En Niet Broers En Zussen: Onderzoeker
King Tut'S Ouders Waren Neven En Niet Broers En Zussen: Onderzoeker

Herkomst Van De Romani-Bevolking Vastgemaakt
Herkomst Van De Romani-Bevolking Vastgemaakt

Hoe Wordt Het Tijdperk Van De Aarde Berekend?
Hoe Wordt Het Tijdperk Van De Aarde Berekend?

Als World Warms Sluipt Het Onzichtbare 'Klimaatgordijn' Van Amerika Naar Het Oosten
Als World Warms Sluipt Het Onzichtbare 'Klimaatgordijn' Van Amerika Naar Het Oosten

Kunnen Crash Test Dummies Echt Menselijke Verwondingen Simuleren?
Kunnen Crash Test Dummies Echt Menselijke Verwondingen Simuleren?


WordsSideKick.com
Alle Rechten Voorbehouden!
Reproductie Van Materialen Toegestaan Alleen Prostanovkoy Actieve Link Naar De Site WordsSideKick.com

© 2005–2019 WordsSideKick.com
RangProvincieStaatMensen lopen risico, stijging van 3 voetPercentage bestaat uit 3 voet stijgingMensen lopen risico, stijging van zes voetPercentage met een stijging van 6 voet
1Miami-DadeFL231,3364.20%1,967,01835.90%
2BrowardFL102,9922.50%1,543,94436.80%
3PinellasFL101,6134.80%391,87218.40%
4luwteFL86,0276.30%299,51422.00%
5JeffersonLA196,99518.90%289,70627.80%
6NassauNY69,6072.70%257,56010.20%
7San MateoCA190,18912.40%249,02016.20%
8OranjeCA65,3360.90%225,7203.20%
9CharlestonSC81,94311.30%195,69826.90%
10OceaanNJ86,4306.50%176,36013.40%
11AlamedaCA39,5301.30%175,5225.90%
12VolusiaFL49,7734.50%169,43215.40%
13SuffolkMA19,7352.10%168,00017.60%
14kolenschipFL39,7035.60%162,43322.70%
15KingsNY4,3760.10%161,5644.80%
16OrleansLA103,11217.20%160,00626.70%
17QueensNY27,7730.80%159,3724.40%
18TerrebonneLA88,08036.80%156,43965.40%
19palmboom strandFL26,0900.90%149,8145.00%
20SuffolkNY69,6252.10%145,2914.40%
21DuvalFL65,4023.60%144,0587.80%
22Stad van Virginia BeachVA46,0174.20%143,22613.10%
23MonroeFL91,55754.80%138,88683.10%
24HillsboroughFL34,2911.30%137,7495.10%
25BrevardFL44,0993.50%134,44210.70%
26Atlantische OceaanNJ45,5798.80%128,45124.80%
27GalvestonTX29,4874.80%124,62620.20%
28LafourcheLA88,24244.20%122,83461.60%
29HudsonNJ9,5801.10%114,02612.60%
30New YorkNY7,3150.30%109,0454.80%
31JeffersonTX57,07012.40%108,96523.70%
32CharlotteFL33,4088.90%108,10028.80%
33ChathamGA49,5879.50%96,42718.40%
34St. John'sFL42,34010.70%94,96924.10%
35MiddlesexMA11,6970.40%91,5893.40%
36MarinCA65,50812.20%90,04916.70%
37ManateeFL45,1306.30%88,88012.40%
38BeaufortSC32,6399.70%88,28126.20%
39St. CharlesLA53,29945.90%82,91471.40%
40SarasotaFL25,2182.90%80,6609.30%
41Cape MayNJ38,16818.70%79,34538.90%
42St. MaryLA45,93043.50%75,42671.50%
43St. TammanyLA36,3756.90%75,20014.30%
44MonmouthNJ25,2601.90%74,2715.70%
45BergenNJ30,8051.80%73,3374.40%
46St. BernardLA48,68947.50%67,86566.20%
47PascoFL30,4992.90%67,0566.30%
48Stad van NorfolkVA16,5314.10%65,14016.00%
49Santa ClaraCA25,8970.60%63,8451.60%
50City of HamptonVA17,7975.50%62,77819.50%
51FairfieldCT18,2551.10%57,5503.30%
52Stad van ChesapeakeVA20,2063.80%56,16610.40%
53GlynnGA23,79514.40%48,12729.00%
54hemelvaartLA18,9128.50%47,47421.30%
55St. John the BaLA19,99619.80%46,03545.60%
56San DiegoCA13,5150.20%45,0340.60%
57EssexMA18,9621.50%44,3533.50%
58New HavenCT20,3601.30%43,3032.70%
59BrazoriaTX19,4632.90%42,6366.30%
60Indian RiverFL14,7224.80%42,58813.80%
61SussexDE25,2906.40%42,04110.70%
62DurvenNC25,73732.90%39,98951.10%
63PlymouthMA21,3442.20%39,5124.10%
64CarteretNC18,18012.50%39,23126.90%
65Los AngelesCA16,2840.10%38,7600.20%
66JacksonMEVROUW26,1268.30%38,53412.30%
67MartinFL15,6184.60%37,84111.20%
68SolanoCA17,0431.90%36,9684.10%
69BaaiFL15,4404.20%36,94710.00%
70MiddlesexNJ16,8671.00%35,5542.10%
71St. LucieFL16,8202.80%35,3055.80%
72WorcesterMD10,98710.70%34,87233.90%
73San FranciscoCA3,0490.30%33,3642.90%
74Anne ArundelMD15,0471.30%33,0192.80%
75New HanoverNC16,4053.90%32,5947.70%
76CamdenNJ9,4241.00%32,4763.30%
77BarnstableMA12,9572.70%30,4816.20%
78BurlingtonNJ12,6861.30%30,3933.20%
79HorrySC17,2043.00%30,2565.30%
80HarrisTX13,7410.20%30,0000.30%
81NorfolkMA9,7930.80%29,5272.30%
82BaldwinAL21,2215.50%29,5057.70%
83KleiFL12,4042.90%29,2256.90%
84BaltimoreMD12,8190.70%28,9331.70%
85VeronderstellingLA23,81056.70%28,62368.20%
86SalemNJ14,52712.80%28,09524.70%
87mobielAL17,0172.00%27,7993.20%
88CalcasieuLA15,0763.80%26,8976.70%
89EscambiaFL12,5312.00%26,6974.20%
90OranjeTX14,9008.30%26,59214.80%
91VermillionLA9,2208.50%26,58024.40%
92IberiaLA15,08710.30%26,44418.10%
93St. JamesLA18,93848.00%25,95565.80%
94Santa RosaFL13,7694.20%25,9217.90%
95Nieuw kasteelDE13,3901.20%25,3682.30%
96lafhartigNC12,3535.80%24,70411.70%
97CurrituckNC16,66733.20%24,60449.00%
98Grays HarborWA13,43811.10%24,22720.10%
99Contra CostaCA14,1450.60%23,5721.00%
100PasquotankNC7,2099.40%23,39930.70%
101PlaqueminesLA15,57832.40%23,33148.60%
102CitrusFL10,2733.10%23,0807.00%
103BerkeleySC9,4252.40%22,9605.90%
104RichmondNY8,0170.90%22,4012.40%
105HarrisonMEVROUW13,4153.30%22,0845.50%
106OkaloosaFL7,6471.90%21,5345.20%
107flaglerFL7,7143.90%21,36910.90%
108NassauFL10,6376.80%21,23013.50%
109Stad van PoquosonVA8,62627.70%21,04967.60%
110BristolMA7,5380.80%20,6652.10%
111GeorgetownSC11,4859.40%18,56215.20%
112WestchesterNY4,4620.30%18,3461.10%
113NuecesTX4,0200.60%17,5682.50%
114VenturaCA1,8320.10%17,5330.90%
115OnslowNC10,0312.70%17,4794.70%
116AccomackVA12,61822.60%16,91030.30%
117HancockMEVROUW10,84411.10%16,28416.70%
118BeaufortNC9,0989.90%16,17517.60%
119BrunswickNC9,1704.00%16,0577.00%
120CameronTX9,9611.20%16,0121.90%
121HumboldtCA9,4913.60%15,9746.10%
122Stad van PortsmouthVA3,2801.80%15,3078.40%
123GloucesterNJ6,5131.10%15,1782.60%
124LivingstonLA11,0244.00%14,9335.50%
125PhiladelphiaVADER4,6030.20%14,9250.70%
126BronxNY1,6880.10%14,7540.80%
127RockinghamNH8,1511.30%14,4382.30%
128SomersetMD10,72027.10%14,28436.10%
129MiddlesexCT8,9312.70%13,7914.10%
130Queen Anne'sMD5,9446.10%13,35013.60%
131YorkVA5,9264.20%13,1659.20%
132CamdenGA6,7056.20%13,15512.10%
133UnieNJ3,1640.40%12,9061.40%
134Sint MaartenLA4,2144.00%12,75012.00%
135CumberlandME5,8681.10%12,7492.40%
136Nieuw LondenCT5,6911.10%12,6872.40%
137KamersTX11,96016.60%12,56817.40%
138aransasTX4,4918.80%11,87423.20%
139EssexNJ4590.00%11,7521.10%
140TangipahoaLA10,8194.60%11,7374.90%
141HernandoFL7,7542.00%11,6613.00%
142CumberlandNJ6,6602.50%11,1384.20%
143snohomishWA6,5170.40%11,0890.70%
144IbervilleLA4,6239.30%10,64621.30%
145CameronLA9,03963.00%10,45772.90%
146City of Newport NewsVA4,5731.10%10,3722.60%
147WaltonFL5,1264.60%10,3019.30%
148BristolRI4,9235.40%9,90810.90%
149PutnamFL6,6214.00%9,5735.80%
150DorchesterMD6,03010.90%9,56317.20%
151KentDE5,9171.80%9,4272.80%
152GloucesterVA4,9416.20%9,42011.90%
153Stad van SuffolkVA6,7383.60%8,9874.80%
154MontereyCA2,0490.20%8,8511.00%
155DorchesterSC6,0602.10%8,8023.00%
156WashingtonRI3,6341.40%8,7153.30%
157YorkME5,1521.30%8,5232.20%
158wakullaFL5,2698.50%8,42513.50%
159St. MarysMD4,4102.00%8,1913.60%
160NewportRI2,7131.70%7,8465.10%
161ClatsopOF5,1838.00%7,81512.10%
162PittNC4,0921.20%7,7972.30%
163DelawareVADER3,2210.30%7,6950.80%
164HydeNC6,67270.50%7,59880.20%
165CalvertMD5,3522.80%7,5944.00%
166SkagitWA4,2531.80%7,4843.20%
167PenderNC3,9963.80%7,2996.90%
168CamdenNC2,62714.90%7,28641.20%
169WhatcomWA3,4950.90%6,8461.70%
170HarfordMD4,1740.80%6,7511.20%
171Santa BarbaraCA1,4860.20%6,7470.70%
172VrijheidGA4,1613.00%6,7424.80%
173prins WilliamVA5,1370.60%6,6950.70%
174PamlicoNC3,22813.10%6,65626.90%
175BryanGA3,9066.20%6,62210.50%
176FairfaxVA3,0760.10%6,6190.30%
177TalbotMD2,3123.10%6,6099.00%
178EilandWA3,9872.30%6,5833.80%
179AcadiaLA3,5561.60%6,4482.90%
180McIntoshGA4,36015.70%6,32122.80%
181CoosOF2,5832.20%6,3175.50%
182WicomicoMD3,8632.00%6,2013.20%
183DoorborenWA1,3110.10%6,1900.40%
184TyrrellNC4,57469.40%6,04691.80%
185kitsapWA1,7040.30%5,9031.10%
186KentRI2,4050.70%5,8341.70%
187MathewsVA2,66516.20%5,76234.90%
188Isle of WightVA4,7106.70%5,5997.90%
189FranklinFL3,71717.50%5,58826.40%
190Jefferson DavisLA2,6324.80%5,0749.30%
191koningWA1,2100.00%4,9890.10%
192San PatricioTX2,6382.20%4,9164.10%
193JasperSC2,5925.40%4,87610.20%
194BucksVADER2,1150.20%4,8070.30%
195WashingtonNC3,20012.70%4,79619.10%
196ThurstonWA8520.20%4,7530.90%
197District of ColumbiaDC2,0050.20%4,6290.50%
198LafayetteLA2,4060.50%4,5650.90%
199James CityVA3,2292.50%4,4723.50%
200CecilMD2,5471.20%4,4142.10%
201Prins GeorgesMD2,8690.10%4,3660.20%
202Stad van AlexandriëVA1,9120.60%4,3351.50%
203MatagordaTX2,4613.30%4,3035.80%
204ProvidenceRI1,2000.10%4,2420.40%
205grote OceaanWA1,9245.20%4,23711.50%
206ColletonSC1,8062.40%3,9935.30%
207ClarkWA1,3660.10%3,9840.40%
208NapaCA3,1861.10%3,8771.30%
209RocklandNY1,7210.30%3,6990.60%
210CharlesMD2,4190.70%3,6381.10%
211ChowanNC2,5879.20%3,52812.60%
212CalhounTX1,7564.00%3,5088.00%
213GolfFL1,4425.30%3,35112.40%
214PerquimansNC1,4295.70%3,29313.10%
215Del NorteCA1460.30%3,2775.80%
216LincolnOF1,3751.40%3,2753.40%
217Santa CruzCA7240.10%3,2450.60%
218MercerNJ2,1000.30%3,0990.50%
219MartinNC1,1942.70%3,0517.00%
220HeffingFL1,9752.30%2,9783.40%
221KentMD1,6304.70%2,9538.60%
222ColumbiaOF1,0511.10%2,7933.00%
223Baltimore CityMD7230.10%2,7230.30%
224DukesMA1,0833.10%2,6217.60%
225SagadahocME1,7192.60%2,5843.90%
226StaffordVA1,7680.60%2,4980.90%
227SonomaCA1,3590.10%2,4660.20%
228San Luis ObispoCA1,3320.20%2,4440.40%
229TaylorFL1,3123.20%2,2015.40%
230BertieNC1,7145.00%2,1186.20%
231East Baton RougLA4430.00%2,1150.20%
232GatesNC1,7038.10%2,0079.50%
233NorthamptonVA1,0135.70%1,95611.00%
234MultnomahOF4430.00%1,7620.10%
235LancasterVA9634.40%1,7468.00%
236ColumbiaNY3910.40%1,6701.50%
237ClallamWA7380.50%1,6481.10%
238JeffersonWA7131.10%1,6002.60%
239WahkiakumWA5399.10%1,57226.70%
240NorthumberlandVA8043.40%1,5716.70%
241UlsterNY9240.30%1,5620.50%
242MetselaarWA7310.60%1,5511.30%
243DixieFL8582.50%1,5324.40%
244Koning WilliamVA1,1153.70%1,4904.90%
245DouglasOF7860.40%1,4460.70%
246HancockME5940.60%1,4361.40%
247RensselaerNY3430.10%1,4300.50%
248DutchessNY5500.10%1,4080.20%
249HertfordNC1,0172.40%1,4023.30%
250West Baton RougLA1010.20%1,3242.90%
251WestmorelandVA7532.20%1,2903.70%
252EssexVA1,0214.90%1,2776.20%
253KnoxME5910.80%1,2571.80%
254Stad van FranklinVA9924.60%1,2495.80%
255OranjeNY4620.10%1,2420.20%
256TillamookOF7401.50%1,1722.40%
257CharltonGA4802.10%1,1715.20%
258CarolineMD7381.20%1,1642.00%
259MiddlesexVA5942.80%1,1625.60%
260CowlitzWA4930.30%1,1290.60%
261koning GeorgeVA8411.80%1,1062.30%
262Nieuw KentVA8442.20%1,0752.90%
263WashingtonME5060.90%1,0261.90%
264StraffordNH5190.20%9950.40%
265GreeneNY5960.70%9511.10%
266LincolnME5240.80%8841.40%
267SouthamptonVA5342.30%8283.60%
268RichmondVA6054.00%8065.40%
269NantucketMA4432.00%8013.60%
270AlbanyNY2380.00%7220.10%
271HartfordCT3290.00%7170.00%
272Stad van WilliamsburgVA5592.20%6802.70%
273PassaicNJ1860.00%6280.10%
274rijbaanOF4040.10%6100.10%
275WillacyTX4101.30%5221.70%
276KlebergTX1890.30%4970.80%
277MendocinoCA1470.10%4890.30%
278HamptonSC1350.40%4501.30%
279SomersetNJ2540.00%4400.10%
280KerrieOF1890.40%4230.90%
281JacksonTX2481.10%3721.60%
282Koning en koninginVA2261.90%3593.10%
283San JuanWA1630.50%3491.00%
284PutnamNY1690.10%3470.20%
285WashingtonFL1760.40%3440.70%
286GilchristFL1210.30%3421.00%
287SurryVA2772.30%3352.70%
288WilliamsburgSC1090.20%3340.60%
289PenobscotME1220.00%3040.10%
290JonesNC1681.00%2951.70%